Tüm Saç Renkleri

Saç boyası alerjisi-Saç yanması-Yüz şişmesi-kaşıntı

Sevdiklerinizle Paylaşın

Saç boyasına karşı alerjik bir reaksiyon gösteren bazı kişilerde malesef bu gibi durumlar görülebilmektedir.

29 yaşındaki Mariade Kelly £ 5,99 Euru’ya aldığı Garnier Nutrisse saç boyasını bir şişe kullandıktan sonra r hastanede yüksek alerjik ünitesinde gözlerini açtı.

saş boyasını saçlarına uyguladıktan birkaç saat sonra, Miss Kelly’nin kafa derisinde ve teninde kontrolsüz kaşıntı başladı ve ağlamaya başladı.48 saatlik süre içinde belirtiler yaşamı tehdit eden bir dereceye kadar kötüleşti ve bu onun sorunlarının sadece başlangıcıydı.

Daha öncede saç boyası kullandığını ve saçlarını kendisinin boyadığını belirten Mariade Kelly bu ürünü ilkdefa kullandığını belirtiyor ancak burada marka kötülemekten ziyade o ürünün içindeki bir maddenin kendi vücuduna yaptığı reaksiyon önemli oluyor yoksa o saç boyası piyasaya çıkmadan önce binlercekere test ediliyor ve çok az bir insan bu alarjik reaksiyonu gösterebiliyor.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir