Tüm Saç Renkleri

Justin Bieber hayatı-fotoğrafları

Aslında tam bir Amerikan rüyası ;Justin Bieber henüz 13 yaşında iken 2008’de Annesinin youtube’ye koyduğu amatör videoları farkeden Scoot Braun tarafından keşfedilir. 1994 yılının 1 mart’ında dünyaya gelir.(Balık burcu) Annesi ile babası boşanmıştır ve maddi durumu yetersiz olan Annesi Pattie Mallete onu tek başına çalışarak yetiştirir. BU arada annesi Justin Bieber’a hamile iken henüz 18 yaşındadır.Müziğe ilgi duyan Bieber hiç bir eğitim almadan piyano, bateri, gitar ve trompet çalmayı öğrenir.Ve yine 12 yaşında bir müzik yarışmasına katılır ve ikinci olur. Annesi arkadaşlarının oğlunun videolarını izleyebilmesi için youtube şarkılarını yayınlar ve yetenek avcısı farklı Scoot Braun youtube’de farklı bir ses ararken şans eseri Bieber’ın videolarına rastlar.Hemen ertesi sabah Justin Bieber’ın ailesinin bulunduğu kasabaya gider ve koyu bir hiristiyan olan annesini ikna etmeyi başarır.

Daha sonra Justin Bieber’in menageri olan Braun Atlanta’da, Bieber ve R&B sanatçısı Usher ile tanışır.Bieber’ın ilk albümü “My World” 2009 ‘da piyasaya çıkar ve Baby şarkısı Tüm dünyada tanınır youtube’de en n çok izlenen video rekorunu kırar (şu anda 655 milyon)

Kurabiye Fincan

2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri’nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanır.. Bu genç şarkıcı için çok büyük bir başarıdır.


Justin Bieber 13 yasinda.

Justin Bieber 2009 MTV muzik ödelleri

Justin Bieber ve usher


Justin Bieber Rihanna

Justin Bieber imza gunu 14 yasinda

Justin Bieber grammy odulleri Beyonce

Justin Bieber MTV 2010 muzik odulleri

Justin Bieber kitap tanitimi

Justin Bieber 2010 Amerikan muzik odulleri


Justin Bieber konser

Justin Bieber grammy odulleri 2010


Justin Bieber altin plak odulü


Justin Bieber Hailee Steinfeld golden globe

Justin Bieber sevgilisi Selena gomes ile birlikte

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5660 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (1 Yorum)
justin
justin Cevapla
- 13:18

bilgiler için sağolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara