Tüm Saç Renkleri

Sabah hızlı makyaj yapmanın püf noktalarıBayanların en sıkıntılı ama genelde mecbur oldukları konuların başında makyaj gelmektedir. Sabahları çalışan bayanlar işe gitmek için ya çok erken kalkıp uykularından fedakârlık ederler ya da kahvaltılarından vazgeçerler. Aksine yapılan iki seçenekte mantıksızdır ve yarar yerine zararı vardır. Çünkü uyku da güzellik katar yorgunluğu alır ve sabah kahvaltıları da önemlidir gün boyu dinç kalmanızı sağlar.

Makyaj yapmanın püf noktaları

Bizler de sizlerin bu zor durumlardan kurtulmanızı sağlayarak hızlı makyaj yapmanın püf noktalarını belirteceğiz. Öncelikle makyaj malzemelerinizi mutlaka iyice tanımanız gerekmekte. Açık renklere özen göstermek sizi kurtarır fakat koyu renklere kaçarsanız daha çok hatalara yakın olursunuz. Hızlı davranırken pudrayı yanaklarınıza eşit dağıtmalı ve allığında dalgalı şekilde olmasını önlemelisiniz. Pudra ve allıkla makyajınızı yaparken yatay hafif bir fırça kullanmanızı öneririz. Ayrıca yanaklarınıza nokta atışlar yaparak makyajınızı çabucak rahatlıkla bitirebilirsiniz. Göz makyajı yüz güzelliğinizi ortaya çıkarır bu nedenle göz kalemi kullanırken eyeliner kadar dikkat etmenize gerek yok hafiften dağıtmak yeterli olacaktır.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5607 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara