Tüm Saç Renkleri

2011 Emmy Ödül Töreninde En İyi Giyinenler

 

Vampir Günlükleri’nden Nina Dobrev Donna Karan  kırmızı elbisesi, Neil Lane takıları , Brian Atwood ayakkabıları ile Emmy’nin  en şık bayanları arasındaydı.

Kurabiye Fincan

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu adayı Christina Hendricks  Johanna Johnson Couture  koleksiyonundan olan  gri taşlı  elbisesi, Palladium takıları  ve Christian Louboutin ayakkabıları ile Emmy’nin bir başka iyi giyenen yıldızı…

Julie Bowen  Komedi Dizisi En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülünü aldı. Aynı zamanda gecenin en iyi giyinen bayanları arasındaydı.

Glee Tasarımı olan bu kırmızı elbise ile  Lea Michele gecenin bir başka en iyi giyinen bayanlarındandı.

En İyi Kadın Oyuncu adayı Elisabeth Moss Marchesa işlemeli elbisesi ve Christian Louboutin ayakkabılarıyla gecenin şık bayanlarından biriydi.

Dexter dizisinin ünlü oyuncusu Jennifer Carpenter, Tony Ward Couture’ın bu  elbisesi ile en iyiler arasındaydı.

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday gösterilen Sofia Vergara bu özel  Vera Wang elbisesi ile en iyi giyinenler arasındaydı.

En İyi Konuk Oyuncu adayı olan Gwyneth Paltrow, Emilio Pucci’nin bu şık elbisesi, Neil Lane takı, ve Roger Vivier ayakkabılarıyla en iyiler arasındaydı.

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu adayı Evan Rachel Wood, Elie Saab elbisesi ile gecenin şıkları arasındaydı.

Julianna Margulies En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü almakla beraber  Giorgio Armani Prive elbisesi ile gecenin şıkları arasındaydı.

Kate Winslet, En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü aldı. Elie Saab elbisesi ve Roger Vivier ayakkabıları ile gecenin şıklarındandı.

Claire Danes,  Renta’nın bu şık  elbisesi  ve İrit Tasarımlı mücevherleri ile gecenin en iyi giyinen bayanlarındandı.
Gretchen Mol , L’Wren Scott koleksiyonunun  bu özel elbisesi ile şık bayanlar arasındaydı.
Dianna Agron ,Glee Koleksiyonundan giydiği bu elbisesi ve Roger Vivier ayakkabılarıyla kırmızı halının şık bayanlarındandı.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 76 yazı
zeyrekli
zeyrekli
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara