Tüm Saç Renkleri

Özge Özpirinçci ‘ nin Giyim Tarzı

” Al Yazmalım ” dizisinin güzel kızı ” Asiye ” diğer adıyla Özge Özpirinçci. Daha önce Özge ‘ yi saçı ve makyajı ile incelemiştik. Şimdi de giyim tarzı ile inceleyeceğiz.

Gelin Özge ‘ nin giyim tarzına hep birlikte bakalım ve hep birlikte bu güzelliği görelim 🙂

Kurabiye Fincan

 

 

 

İlk olarak sıcaklar daha gitmeden tamamen yaz için hazırlanmış bu kıyafeti sizlerle paylaşmak istedim. Beyaz kıyafet üzerindeki renkli çiçek desenleri harika duruyor. Özge ‘ ye de çok yakışmış ayrıca 🙂

 

 

4. Yeşilçam Ödül Töreni ‘ nde giydiği kırmızı kıyafet. Gecede bir çok kırmızı kıyafet vardı ama bence en güzeli Özge ‘ nindi. Sade ve şık bir elbise Özge ‘ ye bir asalet kazandırmış sanki. Ayrıca saçlarını toplaması da elbisenin ortaya çıkmasını sağlamış.

 

 

Dökümlü yaka puantiye bayan bir elbise . Siyah platform taban ayakkabı ve siyah çantasına uyum sağlamış. Belindeki kırmızı kemer ise siyah beyaz uyumuna renk katmış.

 

 

Tasarımcısı hakkında tartışmalar çıkan meşhur elbise. Baştan aşağı siyah giyinen Özge ‘ nin belindeki beyaz renkler hem elbiseye hem de kendisine farklı bir hava katmış. Bu arada şunu da belirtmek isterim ki Engin Altan Düzyatan ile de çok yakışıyorlar.

 

 

İşte şık bir Özge daha. Arkası siyah olan elbisenin önünde farklı mavi tonları kullanılmış. Siyah ayakkabı ve çanta da elbiseye uyumlu. Küpeleri de dalgalı saçlarına farklı bir hava katmış. Ama şunu da belirtmek isterim ki elbiseye bayıldım. Özge ‘ ye de çok yakışmış 🙂

 

 

Ünlüler her zaman abiye kıyafetlerle karşımıza çıkmıyorlar. Bazen sade ve spor bir şekilde de karşımıza çıkıyorlar. İşte bu da Özge ‘ nin spor hali. Her ne kadar spor olsa da yine de uyumlu.

 

 

Çok tatlı bir kıyafet 🙂 Özellikle belindeki fiyonk çok hoşuma gitti. Çok güzel ve uyumlu olmuş .

 

 

Vavvvvvv ! Leopar desen ve göğüs dekoltesi Özge ‘ yi çok seksi göstermiş. Özellikle deri eldivenlerde çok farklı bir hava katmış .

 

Giyim tarzınla , saçınla , makyajınla , oyunculuğunla , güzelliğinle kısacası her şeyinle tek kelimeyle harikasın Özge 🙂

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 38 yazı
aslinur
aslinur
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara