Tüm Saç Renkleri

Özge Özpirinçci ‘ nin saçı ve makyajı

Sevdiklerinizle Paylaşın

” Cesaretin Var Mı Aşka ? ” dizisiyle tanıdığımız , ” Browni ” reklamında oynayan ve iştahımızı kabartan , daha sonra ününü en çok ” Melekler Korusun ” dizisiyle duyduğumuz Özge Özpirinçci saçı ve makyajıyla sizlerle !

Sadece oyunculuğu değil Engin Altan Düzyatan ile birlikteliğiyle de gündeme gelen güzel oyuncu kıyafetlerinin yanı sıra saçı ve makyajıyla da konuşuluyor.

Gelin bu makyaj ve saça hep birlikte bakalım ve bu güzelliği hep birlikte görelim 🙂

Ne kadar da güzel duruyor ! Kıvırcık saçları , abartısız makyajı ve yüzündeki harika gülümsemeyle muhteşem 🙂

 

 

 

 

Hafif dalgalı saçlar , sade ve şık bir makyaj ve kalın kaş 🙂  Özellikle Özge ‘ nin kalın kaşları çok dikkatimi çekti. Acaba ne kullanıyor da kaşları bu kadar kalın ?

 

 

Dalgalı saçlar ve gözleri ön plana çıkaran göz çevresine uygulanan koyu tonlar ve açık renk ruj. Makyajı çok güzel bir uyum içinde. Çok beğendim bu makyajını.

 

 

Tam bir spor makyaj. Göz farının ve rujun açık kullanılması spor kıyafetine çok uymuş. Makyaj , kıyafet ve saç çok güzel bir uyum yakalamış.

 

 

Ne kadar da tatlı bir ifade 🙂 Kıvırcık saçlar ve tatlı bir gülümseme . Kırmızı ruj da çok yakışmış ayrıca. Bu makyajında da ruju koyu kullanıp gözleri sönük bırakmışlar. Yani yine uyumlu bir makyaj 🙂

Son olarak belirtmek isterim ki tek kelimeyle harikasın Özge 🙂

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir