Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Güzel ve Çirkin ünlü çiftler sevgililer

zamedya

Güzel ve çirkin derken birbiri ile uyumlu olmayı geçtik tamamen fiziksel olarak güzel ve çirkin’i dünya ünlülerinden derleyip toparladık. Bu arada belirtmek isteriz ki güzellik evet göreceli ve maddesel bir yaklaşımdır ancak sanatta ve insanların ilgili olduğu her alanda estetik kavramı mevcuttur. Bu konudaki güzellik kavramında estetik biçim ele alınmıştır.

Köpek Dünyası

Evan Rachel Wood sinemanın güzel genç yıldızlarından biri… Herkes onun kendisi gibi genç ve yakışıklı biriyle birlikte olmasını bekliyordu… Wood, Marilyn Manson ile aşk yaşamaya başladı…

 

Roberts, 1993 yılında henüz 26 yaşındayken kendisinden 10 yaş büyük müzisyen Lyle Lovett ile evlendi. Evlilikleri gayet mutlu başlasada 2 yıl kadar sürebildi.


Lost dizisinin sevilen kahramanlarından ve kadınların hayranı olan Josh Holloway  Yessica Kumala Bir barda kendisini beğenip çıkma teklif eden Yessica Kumala ile 2004 yılından bu yana evli..Çiftin bir de çocukları var.

Güzel oyuncu Şahnaz Çakıralp, tıp dünyasında Oscar’lı göz cerrahı olarak tanınan Prof. Dr. Murat Öncel ile dünyaevine girdi. Birlikteliklerine herkes şaşırsada uzun süredir mutlu bir beraberlik yürütüyorlar. Aralarında ise 16 yaşlık bir fark var.

Özlem Yıldız Mantık evliliğine inandığını ve bunun içinde Sinan serter evliliğinden mutluluk beklediğini dile getirmişti ve çift uzun süredir mutlu evliliklerini sürdürmekte.

Woody Harrelson Laura Loie ile dünyaevine girmeden üç çocuk dünyaya getiren aktör artık evli bir adam..


Lost dizisinin sevilen kahramanlarından ve kadınların hayranı olan Josh Holloway  Yessica Kumala Bir barda kendisini beğenip çıkma teklif eden Yessica Kumala ile 2004 yılından bu yana evli..Çiftin bir de çocukları var.

 

İlerleyen yaşına rağmen gösteri dünyasının en güzel kadınlarınlarından biri olarak kabul edilen Jennifer Lopez ile ünlü ses sanatçısı marc Anthony’in evlilikleri bazıları için şaşırtıcı olmuştu  zira zayıf olduğu için marc Anthony’i eleştirenler güzel yıldızın yanına çok uyum sağlamadığını dile getirmişlerdi.

 

Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pınar Deniz Saç Rengi ve Modelleri
Pelin Akil Altan Saç Rengi ve Modelleri
Hilal Altınbilek Saç Rengi ve Modelleri
Özgü Kaya Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara