Tüm Saç Renkleri

20 Yaşından Sonra Boy Uzar Mı?

case 44 rtg startMerhaba Sayın Uzman, Bir erkek olarak boyumun kısalığı beni çok rahatsız ediyor, 167 boyundayım ve son zamanlarda boy ortalaması çok arttık dolayısı ile çok kısa görünüyorum.

İlaçlarla ve sporla boy uzamasının olmadığına inanıyorum. Ameliyatla yada başka teknikler ile boy uzaması mümkün mü?

Fiyatları nedir?

 

CEVAP

Merhaba,  20 yaşından sonra boy uzaması için ameliyat yöntemi maalesef tek tedavidir.  Son 4 senede çok konforlu ve estetik amaçlı boy uzama ameliyatları için teknikler çıksa da maalesef hala çok pahalı ve uzun süreçler alan ameliyatlardır.

Motorlu çivi yöntemi  yaklaşık 2 bacak 7-10 cm uzama tedavisi 6 ay fiyatı  30-35.000 tl

Fitbone  yöntemi daha konforlu olmakla birlikte fiyatı 60-80. tl arasında değişmekte.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

umarım bu yazıyı okuyorsundur sevgili kardeşim.. evet herşey insanların istediği gibi olmuyor malesef ama şükredip duruma razı olmayı dene ki çokta kısa oldugun söylenemez.okudum ameliyat filan diyosun ben burda ürperdim. yazık, Allah korusun o ameliyatlar istediğin gibi sonuçlanamaybilir de.insanların, minicik bebeklerin sebepsiz öldürüldüğü böyle kötü bir dönemde boyunun üç beş cm kısa veya uzun olması hesabını yapma lütfen.bütün bunlar sana hikaye gelebilir ama bende uzun birisi sayılmam. bıraz zayıf olarak, bazı kriterlere göre giyinerek, plates le ve ayakkabının içine koyacağın slikon gizli topukla daha uzun görünebilirsin ve bu sayede daha iyi hissedebilirsin bence.. umarım yazdıklarımı yanlış anlamazsın sağlıklı ve mutlu günler..

Cevapla

Yorumunuz ve güzel düşünceleriniz için teşekkürler.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et