Tüm Saç Renkleri

16 Yaşındayım Estetik Ameliyatı olabilir miyim?

doc-dr-tayfu-113722a4Merhaba, 16 yaşındayım ama yaşıtlarıma göre daha olgun görünüyorum. Boyum 1.72 fiziğimi beğeniyorum ancak burnumun biçimi konusunda takıntı yaptım. Ergenlik çağını geçtim. Ailemin haberi olmasına rağmen yaşımın çok küçük olması nedeni ile estetik ameliyatı olmama izin vermiyorlar. 16 yaşında olmam burun estetiği olmak için engel mi, ameliyat olursam ileride bir sorun çıkar mı? Memnun olur muyum?

 

Öncelikle 16 yaşın herhangi bir estetik ameliyat için çok erken  olduğunu belirtelim. Yüz hatların tam olarak oturmadığı ve geliştiği için o yaşta yapılan bir estetik ameliyatı ileride yüz hatlarında yaşından dolayı değişim geçirdiğinde çok hatalı bir görüntüye neden olabilir.

Ancak burnunda seni rahatsız eden ve nefes almanı engelleyen bir durum var ise sağlık açısından tabi ki estetik ameliyatı olabilirsin.

Burnun düşük ve kalkık olmasını istiyor isen hiç bıçak altına girmeden geçiçi yöntemler ile burnunu yeni yöntemler ile daha kalkık gösterebilirsin buda en azından hoşnutsuzluğunu bir nebze olsun giderir. Eğer burnun kemerli ise 18-20 yaşını beklemen çok daha sağlıklı olacaktır. Sevgiler.

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et